Tjänster
 
Annonser
 
Maskiner
 
   
Medlemmar

AJ Produkter AB - Företagsfakta

AJ Produkter ABAJ Produkter AB
Transportvägen 23
30230 Halmstad
Hallands län

Besöksadress: Transportvägen 23
Telefonnummer till AJ Produkter AB 035 - 180 000
Faxnummer till AJ Produkter AB 
E-postadress till AJ Produkter ABinfo@ajprodukter.se
www.ajprodukter.se
Antal anställda: 131
Företaget grundat: 1975
Org.nr: 556190-7329
E-postadress till Marcus Ragnarsson på AJ Produkter ABMarcus Ragnarsson (marcus.ragnarsson@ajprodukter.se)
E-postadress till Anders Johansson på AJ Produkter ABAnders Johansson (anders.johansson@ajprodukter.se)
E-postadress till Andreas Sandström på AJ Produkter ABAndreas Sandström (andreas.sandstrom@ajprodukter.se)
E-postadress till Catarina Nilsson på AJ Produkter ABCatarina Nilsson (catarina.nilsson@ajprodukter.se)
E-postadress till Christer Hermansson på AJ Produkter ABChrister Hermansson (christer.hermansson@ajprodukter.se)
E-postadress till Hans Sepers på AJ Produkter ABHans Sepers (hans.sepers@ajprodukter.se)
E-postadress till Karin Lundmark på AJ Produkter ABKarin Lundmark (karin.lundmark@ajprodukter.se)
E-postadress till Peter Wennström på AJ Produkter ABPeter Wennström (peter.wennstrom@ajprodukter.se)
E-postadress till Tore Andersson på AJ Produkter ABTore Andersson (tore.andersson@ajprodukter.se)
0345-185 28 (Marknadschef)
0345-100 00 (VD)
0345-185 34 (Försäljning)
0345-18 539 (Personalchef)
0345-185 85 (Säljchef)
0345-185 95 (Försäljning)
0345-185 80 (Försäljning)
0706-100 680 (Key Account Mgr)
0345-185 33 (Försäljning)
Företagspresentation - AJ Produkter AB
Välkommen till AJ Produkter AB!

Vi har produkter för både kontor, lager och industri. Några exempel på produkter är arbetsbord, arbetsstolar, bandningsmaskiner, bokhyllor, bänkar och förpackningsmaskiner.

Välkommen att kontakta oss!



Kontaktpersoner på AJ Produkter AB: Marcus Ragnarsson, Anders Johansson, Andreas Sandström, Catarina Nilsson, Christer Hermansson, Hans Sepers, Karin Lundmark, Peter Wennström, Tore Andersson
Certifieringar - AJ Produkter AB
ISO 14001:2004
ISO 9001:2000
Kapacitet - AJ Produkter AB
Maskiner: Försäljning
FörsäljningService & reparationer
Lyftbord
Sopmaskiner  
 
 
Industriförnödenheter
Egen regiKan ombesörjas
Arbetsplatsutrustning
Förrådsinredning
Förvaring
Kontorsmöbler/kontorsinredning
Lagerinredning
Lyftredskap
Materialhanteringsutrustning
Skåp
Skärmväggar  
 
 
Skog, Entreprenad & Lantbruksmaskiner: Försäljning
Egen regiKan ombesörjas
Sopmaskiner    
 
Transmissioner
Egen regiKan ombesörjas
Hjul    
Senast: 2014-10-01 05:57:59
« Medlemslista Företag & Tjänster »


© Copyright. Detta material är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. Om cookies
Rekommendera Industritorget.se!   -   Lägg till Industritorget.se i Favoriter!