Smidd parallellskruvstycke, käkbredd 120 mm, spännvidd 150 mm, spänndjup 83 mm, Tecwerk

Pris: 119 EUR
 (exkl. moms)

Finansiering delivery_truck_speedBoka frakt
Ny/Begagnad: Ny
Kategori: Skruvstycke
Hållande verktyg
Verktyg
Produkter

Referensnr: 2000830291
Upplagd: 2026-05-08
Marko Salmi
+358 20 743 5963

Beskrivning

Smidd C45-parallellskruvstycke för noggrann och hållbar användning. Induktionshärdade käftar och städ (52–58 HRC) förbättrar slitstyrkan, och den justerbara centrerade styrningen hjälper till att hålla en helt parallell spänning. Det stora städet lämpar sig för rikt- och formningsarbeten, de höga käftarna ger stort spänndjup och mätskalan gör förinställningen av spännvidden snabb. Den framåtöppnande konstruktionen ökar användarvänligheten. Käkbredd 120 mm, spännvidd 150 mm och spänndjup 83 mm. Brand: Tecwerk.

Pris: 119 EUR
 (exkl. moms)

Finansiering

Allmänt

FabrikatTecwerk

Skicka intresseanmälan

Mottagare
Elkris Oy, Marko Salmi
Ämne
Meddelande

Avsändare

Företagsnamn
Namn
Epost
Telefon
Genom att du klickar "Skicka meddelande" godkänner du att vi sparar dina personuppgifter enligt aktuella villkor
Vill du ta emot e-postutskick ifrån industritorget?
Skicka en kopia av meddelandet till mig.

Kontaktinformation

Postadress
Helletorpankatu 33b
5840 Hyvinkää
Region
Finland
Organisationsnummer:
FI20383926
Grundat: 2006
Anställda: 15
Elkris Oy är ett finskt verktygs- och förnödenhetsföretag som erbjuder ett brett sortiment av högkvalitativa verktyg, maskiner och tillbehör för både bygg- och installationsprojekt.

De fokuserar på snabb och pålitlig service med egna leveranslösningar direkt till arbetsplatser samt ett starkt produktutbud för professionella användare.

Med personlig kundservice och ett omfattande lager strävar de efter att vara en trygg partner för både små och stora uppdrag.

arrow_downwardSe nedan för mer information om vår verksamhet.

Kontakter

Marko Salmi
+358 20 743 5963
call