Annons
Detaljerad sökning
Logga in
Bli medlem
Annons
Toggle navigation
notes
Logga in
search
account_balance
Företag
concierge
Förfrågan
delivery_truck_speed
Boka frakt
storefront
Köp & Sälj
approval_delegation
Erbjudanden
group_add
Jobb
newspaper
Nyheter
edit_square
Bli medlem
person
Mitt konto
diamond_shine
Besök vår webbyrå
Svenska
Engelska
newspaper
Se senaste nyheter
convert_to_text
Skicka in pressmeddelande
mark_email_read
Prenumerera på nyhetsbrev
campaign
Annonsering i nyhetsbrev
newsmode
Nyhetsbrev
account_balance
Företag
account_balance
Företag
assignment
Register A-Ö
handshake
Agenturer
contract_edit
Registrera grunduppgifter gratis
concierge
Förfrågan
delivery_truck_speed
Boka frakt
storefront
Köp & Sälj
deployed_code
Produkter
precision_manufacturing
Industrimaskiner
forklift
Truckar
front_loader
Entreprenadmaskiner
agriculture
Lantbruksmaskiner
forest
Skogsmaskiner
local_shipping
Transportfordon
gavel
Auktionsobjekt
assignment
Register A-Ö
approval_delegation
Erbjudanden
approval_delegation
Se aktuella erbjudanden
add_box
Skapa erbjudande
mark_email_read
Prenumerera på erbjudanden
group_add
Jobb
group_add
Sök jobb
assignment
Register A-Ö
newspaper
Nyheter
newspaper
Se senaste nyheter
convert_to_text
Skicka in pressmeddelande
mark_email_read
Prenumerera på nyhetsbrev
campaign
Annonsering i nyhetsbrev
newsmode
Nyhetsbrev
edit_square
Bli medlem
edit_square
Bli medlem
playlist_add_check
Funktioner när man är inloggad
auto_read_play
Referenser
person
Mitt konto
diamond_shine
Besök vår webbyrå
Svenska
Engelska
Kontakt
Bli medlem
Startsida
/
Nyheter
/
Se senaste nyheter
/
OEM Automatic blir igus totalleverantör
account_balance
Företag
concierge
Förfrågan
delivery_truck_speed
Boka frakt
storefront
Köp & Sälj
approval_delegation
Erbjudanden
group_add
Jobb
newspaper
Nyheter
edit_square
Bli medlem
person
Mitt konto
diamond_shine
Besök vår webbyrå
Svenska
Engelska
newspaper
Se senaste nyheter
convert_to_text
Skicka in pressmeddelande
mark_email_read
Prenumerera på nyhetsbrev
campaign
Annonsering i nyhetsbrev
newsmode
Nyhetsbrev
Startsida
/
Nyheter
/
Se senaste nyheter
/
OEM Automatic blir igus totalleverantör
Senaste nytt
- Nyheter inom industrivärlden
Tipsa
OEM Automatic blir igus totalleverantör
Stärker erbjudandet på svenska marknaden
Visa företagsinfo
Den svenska industrin står inför växande krav på hållbarhet, precision och driftsäkerhet. I takt med att automationen ökar behövs komponenter som klarar mer, håller längre och förenklar kundens vardag. Vi på OEM Automatic tar därför ett viktigt steg tillsammans med vår partner igus SE & CO. KG. och utökar vårt långvariga samarbete. Genom att ta över försäljningen av hela igus sortiment inom lager- och linjärteknik – från bussningar och glidlager till kompletta skensystem, blir vi nu helhetsleverantör av igus produkter på den svenska marknaden.
Ett fördjupat partnerskap med en global marknadsledare
igus är en världsledande tillverkare inom motion plastics - högpresterande, smörjfria polymerlösningar som minskar underhåll, förbättrar hållbarhet och möjliggör energieffektiv konstruktion av maskiner och automationslösningar. Deras sortiment sträcker sig ända från energikedjor, glidlager och linjärstyrningar till kablar, gängteknik, 3D-print och automatiseringssystem. Som industristandard i många konstruktioner bidrar igus med sin teknik till minskat underhåll, längre livslängd, reducerad vikt, ökad hållbarhet och energieffektivare maskiner.
igus grundades 1964 i Köln och har sedan dess vuxit till en global organisation med kunder i över 80 länder. Med ett omfattande nätverk, eget testlaboratorium och kontinuerlig produktutveckling kan igus erbjuda ett av marknadens bredaste sortiment.
Sedan 1999 har OEM Automatic representerat delar av igus sortiment, men tack vare det utökade samarbetet tar vi nu över helhetsansvaret för igus på den svenska marknaden. Det innebär att våra kunder får tillgång till hela utbudet av igus produkter, från standardkomponenter till avancerade system - med lokal service, rådgivning och support.
Med detta samarbete kombinerar vi igus banbrytande polymerteknik med vår starka position i Sverige för att kunna erbjuda optimala lösningar för maskin- och automationsindustrin – med fokus på hållbarhet, effektivitet och enkelhet för kunden.
Närmare kunderna – med ett helt team dedikerat till igus
Det utökade samarbetet innebär en möjlighet att arbeta ännu närmare marknaden. Patrik Bengtsson, Marknadsgruppschef för produktområde kabel på OEM Automatic, beskriver utvecklingen som både naturlig och strategiskt viktig:
– Möjligheten att kunna bygga ett helt team kring igus kompletta sortiment ger oss tillfälle att vara ännu närmare våra kunder, oavsett vilka produkter det gäller. Det blir både enklare och tydligare med en kanal för alla produkter och tänkbara frågeställningar.
Han betonar dessutom hur breddningen av sortimentet stärker vårt erbjudande:
– Den kompetens och de produktområden som vi lyfter in i vårt team är alla igus-produkter kopplade till lager- och linjärteknik. Det är allt från glidlager och linjärstyrningar till filament för 3D-skrivare.
Det kompletta sortimentet inom lager- och linjärteknik integreras nu helt i OEM Automatics erbjudande. Det innebär att kunder inom allt från maskinbyggnad till avancerad automation får snabbare tillgång till rätt komponenter, med stöd från ett specialiserat team.
En stabil grund för långsiktig tillväxt
OEM Automatics vd, Jens Kjellson, beskriver det utökade samarbetet som ett strategiskt viktigt steg för både företaget och våra kunder. Han lyfter fram att partnerskapet inte bara stärker vårt erbjudande här och nu, utan också skapar goda förutsättningar för fortsatt expansion på den svenska marknaden.
– Vi breddar vårt sortiment och stärker vår position som helhetsleverantör, vilket gör oss till en ännu mer attraktiv partner för både nya och befintliga kunder, säger Jens. Han menar att samarbetet öppnar dörrar till branscher där igus redan är starkt etablerade, och att det ger oss möjlighet att växa inom nya applikationsområden.
Samtidigt pekar han på hur OEM Automatics lokala expertis och närvaro kombinerat med igus innovationskraft skapar tydliga konkurrensfördelar. Detta är, enligt Jens, en naturlig fortsättning på ett partnerskap som redan har varit framgångsrikt i över 25 år.
– Det ger oss en stabil grund för långsiktig tillväxt på den svenska marknaden
, säger han.
För våra kunder innebär samarbetet en tydlig förstärkning av både produktutbud och service. De får tillgång till fler avancerade lösningar, kortare ledtider och teknik som bidrar till både hållbarhet och lägre driftkostnader.
Jens lyfter fram följande kundfördelar:
✓
Ett bredare produktutbud
, vilket gör det enklare att samla flera lösningar hos en och samma leverantör.
✓
Tillgång till igus avancerade teknik och innovation
inom bland annat glidlager, energikedjor och automatisering.
✓
Snabbare leveranser och ökad flexibilitet
tack vare OEM Automatics lokala närvaro.
✓
Ökat fokus på hållbarhetsfördelar
genom energieffektivare komponenter innehållande återvinningsbara material.
Ett samarbete byggt på förtroende och framtidstro
Även från igus sida är förväntningarna höga. Ralf Kabus, igus Sverige, beskriver OEM Automatic som en partner som delar både kunskapsnivå och ambitionsnivå:
– Som marknadsledare inom motion plastics vill igus arbeta ännu närmare en distributionspartner som erbjuder marknaden ett komplett utbud av automationskomponenter från ledande tillverkare. OEM Automatics starka fokus genom en renodlad igus motion-plastics-avdelning gör dem till vår självklara partner – nu i ännu högre grad än under våra framgångsrika 26 år tillsammans.
Han lyfter också fram fördelarna för kunderna när OEM Automatic nu tar över ett större sortiment:
– Vi kompletterar vårt utbud av e-chain kabelkedjor, chainflex kablar och Low Cost Automation med våra drytech-produkter, såsom smörjfria iglidur-bussningar och drylin-linjärsystem. Genom att OEM Automatic nu tillhandahåller hela sortimentet möjliggör vi äntligen en one-stop shop för våra svenska kunder.
Stora möjligheter på en högautomatiserad marknad
När Ralf beskriver potentialen på den svenska marknaden är framtidstron tydlig:
– Om alla potentiella kunder visste hur våra motion plastics kan lösa problem och förbättra applikationer – CO2-neutralt, utan smörjning och utan plastspill – skulle vår marknad vara många gånger större. Tillsammans med ett fokuserat motion plastics-team på OEM Automatic ser vi nästan obegränsade möjligheter i den högautomatiserade svenska industrin.
En av de egenskaper som särskiljer igus är deras förmåga att kombinera teknisk prestanda med förutsägbarhet och tillgänglighet. Ralf sammanfattar det tydligt:
– Igus motion plastics har beräknad och garanterad livslängd, och alla standardprodukter i det breda sortimentet finns snabbt tillgängliga från hyllan – från Tranås eller fabriken i Köln.
Ett starkare erbjudande och en enklare vardag för våra kunder
Det utökade samarbetet innebär i praktiken att svenska kunder nu får en enklare väg till hela igus portfölj, kombinerat med OEM Automatics tekniska kompetens och support. Med ett dedikerat team, en sammanhållen produktlinje och ett partnerskap som nu är starkare än någonsin tar vi ett stort steg framåt i att erbjuda branschens mest kompletta och kundvänliga lösning inom lager- och linjärteknik.
Vill du veta mer om vad det här betyder för just din verksamhet?
Kontakta oss på OEM Automatic – vi hjälper dig gärna vidare.
2025-12-10
-
Industritorget
Kontaktinformation
OEM Automatic AB
075-24 24 100
Se hemsida
Skicka e-post
Kontakter
Filmer
Karta
Skriv ut
Tipsa
Postadress
Box 1011
57328 Tranås
Besöksadress
Dalagatan 4
57342 Tranås
Region
Tranås
Jönköpings län
Sverige
Organisationsnummer:
556187-1012
Grundat:
1974
Anställda:
200
Kontakter
Filmer
Karta
Välkommen till OEM Automatic AB!
Vi strävar efter att vara en av de ledande aktörerna i norra Europa inom försäljning av komponenter för industriautomation. Vi fungerar som våra leverantörers sälj- och marknadsorganisation på den svenska marknaden.
Genom vår marknadsnärvaro, kunskap och service tillför vi ett mervärde till produkterna och blir på så sätt en värdeskapande länk mellan tillverkare och kunder.
Välkommen att kontakta oss!
Skicka förfrågan
Företagets tjänster/produkter
Datorutrustning & Mjukvara
:
Industridatorer
Elektromekaniska tjänster/produkter
:
Elautomation
,
Elkablage
,
Energikontroll
,
Frekvensomriktare
,
Kopplingsutrustning
,
Manöverpaneler
,
PLC-system
,
Reläer
,
Styr och reglerteknik
,
Transformatorer
Elmaterial
:
AC/DC-omvandlare
,
Arbetsbelysning
,
Automatsäkringar
,
Batteribackup
,
DC/DC-omvandlare
,
DC-källor
,
Digitala displayer
,
Elkablar
,
Fjärrstyrsystem
,
Frekvensmätare
,
Frekvensomriktare
,
Förskruvningar
,
Genomföringar
,
Gränslägesbrytare
,
Induktorer
,
Kabelkedjor
,
Kabelutrustning
,
Kabelverktyg
,
Kablage
,
Kanalskenor
,
Kapslingar
,
Kontaktdon
,
Kontaktorer
,
Kraftfilter
,
Magnetventiler
,
Manometer
,
Membranswitchar
,
Mikrobrytare
,
Mjukstartare
,
Motorskydd
,
Nivåvippor
,
Positionsgivare
,
Reglerprodukter
,
Regulatorer
,
Reläer
,
Sensorer
,
Signalomvandlare
,
Skärmad slang
,
Spiralslang
,
Strömställare
,
Switchregulatorer
,
Tidur-elektromekaniska
,
Tidur-mekaniska
,
Transformatorer
,
Tryckgivare
,
Tröga säkringar
,
Överspänningsskydd
Fordonsutrustning
:
Backkamera
,
LED Strålkastare
,
Monteringsmaterial
,
Reglage
Industriautomation
:
Automationsutrustning
,
Avsyningssystem
,
Förarlösa truckar
,
Robotautomation
,
Styrsystem
,
Visionsystem
Processutrustning för livsmedelsindustrin
:
CIP-system
,
Separatorer
,
Tryckmätare
Produkter
:
Belysning
,
Gasfjädrar
,
Givare
,
Gångjärn
,
Hydraulcylindrar
,
Hydraulik
,
LED-strålkastare
,
Lås & Beslag
,
Låsspakar
,
Magneter
,
Maskinkomponenter
,
Maskinskydd/Maskinsäkerhet
,
Mekaniska låssystem
,
Pneumatik
,
Reglerventiler
,
Regulatorer
,
Sugkoppar
,
Tryckluft
,
Vakuumkomponenter
,
Ventiler
Certifieringar
ISO 14001:2015 – ISO 9001:2015
Kontakter
Markus Hyltbring
Marknadschef
070-6553093
Skicka e-post
LinkedIn profil
Viktoria Tell
Marknadskommunikatör
070-7503329
Skicka e-post
Nyheter med koppling till företaget
OEM Automatic blir igus totalleverantör
20
25
1
2
1
0
Stärker erbjudandet på svenska marknaden
Phoxi 3D scanner Gen3
20
25
1
2
0
4
Precision i varje detalj
Lär dig mer om transientskydd
20
25
1
2
0
4
Undvik driftstopp med effektivt transientskydd
20
25
1
2
0
3
Driftsäkra kabelkontakter
20
25
1
2
0
2
X-Guard maskinskydd
20
25
1
1
2
6
Arbeta tryggt och effektivt
20
25
1
1
2
1
Framtidstro i OEM Automatics monter
20
25
1
1
2
0
Så föddes TRX
20
25
1
1
1
7
Lovato ME-serien
20
25
1
1
0
6
Rostfria kopplingar med dubbla klämringar
20
25
1
1
0
4
Ny kraftfull display för maskinstyrning
20
25
1
0
3
1
Epec 6510 – kraftfull och robust display
20
25
1
0
2
9
OEM Automatic till Elmia Subcontractor 2025
20
25
1
0
2
9
Minimässa i Kalmar
20
25
1
0
2
4
Push-In-kontaktdon
20
25
1
0
2
4
Kundunika manluckor
20
25
1
0
2
3
Hitta rätt fläkt för ditt elskåp
20
25
1
0
2
2
Kunskap i fokus
20
25
1
0
2
2
Datakontakter för panel eller DIN-skena
20
25
1
0
2
1
Full kontroll på hastighet & position
Filmer
Hallå där med Pierre Bengtsson
Hallå där med Pierre Bengtsson
Hallå där med Johan Lind
Hallå där med Johan Löfgren
Produktpresentation - Aventics pneumatiksortiment
Produktpresentation - Inxpect Radarsystem
Produktpresentation - Industriell LED-belysning från Sangel
Produktpresentation - Välj rätt dykrör
Produktpresentation - Partex märkmaskin EOS2
SENASTE NYTT
- Nyheter inom industrivärlden
Tipsa
Junora lanserar årets jultävling!
20
25
1
2
1
0
Handla och vinn presentkort till jul
Ny encoder ger maximal positionsprecision
20
25
1
2
1
0
FAULHABER lanserar IERF3 L-modellen
Nästan hälften av all nätverk är föråldrade
20
25
1
2
1
0
Förnyelsebehov hotar IT-säkerheten
FPT Sete Lagoas firar 25 år
20
25
1
2
1
0
Excellens och ständig förbättring uppmärksammas
Cern väljer KNF för ren gasblandning
20
25
1
2
1
0
Membranpumpar säkrar partikelexperiment
Ny uppdatering på Industritorget.se 1.2.1
20
25
1
2
0
9
Vi har uppdaterat plattformen!
Gummibussningar efter kundens behov
20
25
1
2
0
9
Hög kvalitet för krävande applikationer
Vi gläder oss åt 50 jular gångna
20
25
1
2
0
9
Tack för året – och god jul!
MiR-robot automatiserar pallflöde effektivt
20
25
1
2
0
9
Weland Plastic ökar flödessäkerheten
Maskin Fransson levererar fler QUASER-maskiner
20
25
1
2
0
9
Starkt samarbete med Landegrens Legomek
Wingefors blir traktorägare
20
25
1
2
0
9
Ropar hem rullande konstverket i Musikhjälpen
Fallskydd
20
25
1
2
0
9
Säkerhet på höjd
Kaffeguide
20
25
1
2
0
9
Hitta rätt kaffe till din kaffemaskin
Vägen mot digital suveränitet
20
25
1
2
0
9
Varför ett öppet ekosystem är nyckeln för Europa
Sprid glädje på företaget i jul
20
25
1
2
0
9
Men gör det etiskt
Hem och visningshus i ett
20
25
1
2
0
9
Villa Stinehof kläs för framtiden
Hur vädret påverkar din inomhusluftkvalitet
20
25
1
2
0
8
Vädrets dolda påverkan på luften inomhus
ASSA ABLOY köper Sargent and Greenleaf
20
25
1
2
0
8
Stärker säkerhetsaffären i USA
Vattenskärning
20
25
1
2
0
8
Fördelar med vattenskärning
KSL Trading växlar upp
20
25
1
2
0
5
Ny storinvestering i nya lokaler
Pluggar och skyddshylsor i industrin
20
25
1
2
0
5
För skydd, stabilitet och kontrollerade processer
Välj rätt nivåsensor för varje vätska
20
25
1
2
0
5
Kapacitiv eller optisk ger precis kontroll
CASE Z
20
25
1
2
0
5
Hotellbar i Stockholms skärgård
Zoom och NORDUnet utökar partnerskap
20
25
1
2
0
5
AI och samarbetsverktyg lanseras för nordiska skolor
Sariki Precision Center
20
25
1
2
0
5
En spansk ledare på metrologilösningar
LEMO lanserar REDEL SP IP68-serien
20
25
1
2
0
5
Kompakta och robusta vattentäta kontakter
Phoxi 3D scanner Gen3
20
25
1
2
0
4
Precision i varje detalj
Meltolit levererar slitplåt med topprestanda
20
25
1
2
0
4
Snabb respons för krävande industribehov
Stark vidhäftning och hög friktion
20
25
1
2
0
4
Mjuk naturgummityp möter tuffa krav
Lär dig mer om transientskydd
20
25
1
2
0
4
Undvik driftstopp med effektivt transientskydd
Förbered hemmet inför vinterrenovering
20
25
1
2
0
4
Smarta steg för en lyckad säsong
Southco lanserar EC Damping Hinge
20
25
1
2
0
4
Mjukstängande momentgångjärn för industriella paneler
Ethernet-APL inom processkontroll
20
25
1
2
0
4
Fördelar från driftsättning till systemhantering
Maximal insikt och smidig fjärrdiagnostik
20
25
1
2
0
4
Händelsestyrd övervakning med bild och video
Amazon lanserar uppsättning AI-verktyg
20
25
1
2
0
4
Låter företag skapa egna, skräddarsydda modeller
Två pastor som täcker alla behov!
20
25
1
2
0
3
Smarta val för säkrare skruvförband
Driftsäkra kabelkontakter
20
25
1
2
0
3
För tuffa miljöer
Skicka in pressmeddelande
Populära artiklar
Senaste veckan
Senaste månaden
KSL Trading växlar upp
CASE Z
Meltolit levererar slitplåt med topprestanda
Pluggar och skyddshylsor i industrin
Välj rätt nivåsensor för varje vätska
Driftsäkra kabelkontakter
Vattenskärning
Stark vidhäftning och hög friktion
Maximal insikt och smidig fjärrdiagnostik
Två pastor som täcker alla behov!
KSL Trading växlar upp
CASE Z
Meltolit levererar slitplåt med topprestanda
Pluggar och skyddshylsor i industrin
Välj rätt nivåsensor för varje vätska
Driftsäkra kabelkontakter
Vattenskärning
Stark vidhäftning och hög friktion
Maximal insikt och smidig fjärrdiagnostik
Två pastor som täcker alla behov!
Driftsäkra kabelkontakter
20
25
1
2
0
3
Konstverket sätter färg på Musikhjälpen
20
25
1
2
0
3
Arkitektur formar framtidens vårdmiljöer
20
25
1
2
0
3
Visa och AWS i samarbete
20
25
1
2
0
3
HMS köper del av Molex-enhet
20
25
1
2
0
3
AI driver fler automatiserade attacker
20
25
1
2
0
3
Ny säkerhetsventil höjer maskinsäkerheten
20
25
1
2
0
2
Effektiv plintmärkning – allt i en lösning
20
25
1
2
0
2
Säkerhet vid svetsning
20
25
1
2
0
2
Omklädningsrum med plats för alla
20
25
1
2
0
2
X-Guard maskinskydd
20
25
1
2
0
2
Allt du behöver veta om svetsfiltar
20
25
1
2
0
2
Nytta trumfar förväntningar
20
25
1
2
0
2
Ett fuktigare Sverige utmanar byggbranschen
20
25
1
2
0
2
Rörlaserskärning
20
25
1
2
0
2
Ny frakttjänst – För medlemmar på Industritorget
20
25
1
2
0
1
Miljöpåverkan från elektriska UTV
20
25
1
2
0
1
Mer kraft i varje snitt
20
25
1
2
0
1
Denodo når topposition hos Dresner
20
25
1
2
0
1
Handhållen termografering
20
25
1
1
3
0
Slipmaskiner
20
25
1
1
3
0
Daggpunktsgivare för tryckluft – SUTO
20
25
1
1
3
0
Redskap till teleskoplastare
20
25
1
1
3
0
Packningar för entreprenadmaskiner
20
25
1
1
3
0
Backkameror
20
25
1
1
3
0
Luftrenare
20
25
1
1
3
0
Begagnad truck under Black Week
20
25
1
1
2
8
Gummimattor
20
25
1
1
2
8
Få 25% RABATT på HibouAir DUO BLE
20
25
1
1
2
8
Passivering i hygienkänsliga miljöer
20
25
1
1
2
8
Planera processventilation i verkstaden
20
25
1
1
2
8
Hålslipning för skärande verktyg
20
25
1
1
2
8
Snedskurna kuggstänger
20
25
1
1
2
8
Rörsvetsutrustning
20
25
1
1
2
8
Vanliga problem vid rundslipning och hur de undviks
20
25
1
1
2
7
2025-11-27
Offertförfrågan direkt online
Traktor blir till konstverk på hjul
Specialanpassade gummibussningar för industrin
Southco driver säker järnvägsmodernisering
Farliga domäner ökar inför julhandel
2025-11-26
Montico breddar sitt utbildningsutbud
Arbeta tryggt och effektivt
N-Tron stärker industriell kommunikation
Kvantnätverken närmar sig
Kultur lyfter Plantvisions framgång
2025-11-25
Kampanj på OKS 2671
SMC lanserar effektiv membranteknik
Dansk gummitillverkare stöttar upprustning
Klicka hem ett nytt kontor innan jul!
Personliga gåvor som värmer mammas hjärta
2025-11-24
Fynda under Blue Week!
Skydda vattenmiljön
Tillstånd klart för nytt stålverk i Luleå
Molnet knäcker koden
Fasadtegel med hög andel återvunnet
2025-11-21
Långsiktig luftkontroll med HibouAir i Sverige
Ny anläggning stärker Elesas logistikkraft
Ny teknik öppnar era för djupanalyser
När får man jobba från stege?
Hållbara emballagelösningar
I en komplett företagsprofil ingår
Logotyp
Kontaktuppgifter
Kontaktpersoner
Verksamhetsbeskrivning
Tjänster & Produkter
Nyheter
Filmer
Länkar: Hemsida, Facebook, Instagram, LinkedIn m.fl.
Filer (t.ex. pdf)
Agenturer
Certifieringar
Karta
Se exempel på ett tjänsteföretags profil:
Gnosjö Automatsvarvning AB
Se exempel på ett företag som säljer produkter:
AJ Produkter AB
Lagerfilsöverföring för Köp & Sälj
Gör som ex.
Gnosjö Maskin & Verktyg AB
, publicera alla
era produkter på en gång genom lagerfilsöverföring.
Ladda ner information/kravspecifikation för lagerfilsöverföring här »
Accesspaket för Köp & Sälj
Vi kan erbjuda er en färdigbyggd lösning som automatiskt skickar över produkterna till er egna hemsida, så att ni slipper lägga in dessa manuellt. Produkten som vi kallar för Accesspaket är dessutom responsiv, d.v.s. mobilanpassad, för att kunderna alltid ska kunna se era objekt på ett bra sätt.
För mer information, vänligen kontakta vår support så kan de berätta mer kring våra funktioner och vad dessa innebär.
Se ex. på
DeWi ABs hemsida
.
call
X
Välkommen att kontakta oss
Kontaktuppgifter
account_balance
Industritorget Sweden AB
call
+46 35 260 32 00
alternate_email
Skicka e-post
i
Vi finns här för dig på vardagar mellan
08:00 - 17:00
och hjälper dig att komma i kontakt med rätt person.
Gå till kontakta oss